MÖBLER / Bord / Soffbord 5911745
nr 591 1745
Soffbord
mahogny, Gustaviansk stil, längd: 100, djup: 60, höjd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2009
kl 18:59:19
24/7 12:43:11
Den Gustavianska stilen